Usługi rozładunkowe wózkami widłowymi

Jeżeli nie posiadasz własnego wózka widłowego, możesz go u nas wypożyczyć – jeżeli nie masz odpowiednich umiejętności i stosownych uprawnień, możesz wypożyczyć wózek z operatorem. Zlecasz nam wyładunek, a my bierzemy na siebie całą resztę. Wycena usługi uzależniona jest od rodzaju i wielkości ładunku, rodzaju i ilości sprzętu, którego trzeba użyć oraz czasu, w którym zlecenie ma zostać zrealizowane. Jeżeli skontaktujesz się z nami i opiszesz, co i kiedy należy rozładować, natychmiast podamy orientacyjną wycenę i warunki realizacji.

Dlaczego warto zamówić usługę rozładunkową przy użyciu wózków widłowych

Usługa rozładunkowa (wyładunek, załadunek lub przeładunek) przy użyciu wózków widłowych to alternatywa wobec krótkoterminowego wynajmu wózka widłowego. To dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy firma nie posiada pracownika z uprawnieniami do kierowania wózkiem widłowym.

Korzystając z oferty Niko Alex możesz być pewny, że do wykonania usługi zostanie oddelegowany doświadczony operator posiadający stosowne uprawnienia. Doskonała znajomość sprzętu i praktyka w wykonywaniu usług załadunkowych przełożą się na znaczne skrócenie czasu trwania prac i zredukują ryzyko wypadków oraz zniszczenia przeładowywanych towarów.

Niko Alex zapewnia nie tylko profesjonalną obsługę, ale także optymalny dobór sprzętu do wykonania konkretnego przeładunku. Dysponujemy wózkami o bardzo różnym udźwigu i różnych rodzajach napędu (elektryczne, z silnikami benzynowymi, silnikami diesla i instalacjami LPG) oraz o zróżnicowanej wysokości podnoszenia (od paleciaków do wózków wysokiego składu). Posiadamy wózki przeznaczone do wykorzystania wewnątrz magazynów i maszyny przystosowane do pracy w trudnych warunkach terenowych. Podejmiemy się każdego rodzaju usługi rozładunkowej.

Zapraszamy do współpracy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.