Niko Alex – sprawdzone rozwiązania dla transportu bliskiego

Firma Niko Alex z Warszawy, od momentu założenia w 1992 r., zajmuje się kompleksowym zaspokajaniem potrzeb transportu bliskiego. Nasza działalność rozwija się w dwóch równoległych nurtach: prowadzimy sprzedaż środków transportu bliskiego i oferujemy usługi z nimi związane. Naszym priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.

Wózki widłowe (nowe i używane), części zamienne i materiały eksploatacyjne

Trzon naszej oferty tworzą cieszące się uznaniem użytkowników wózki jezdniowe (wózki widłowe i wózki magazynowe) chińskiego potentata Hangcha oraz Balcancar – znane dobrze na polskim rynku pojazdy transportu bliskiego z Bułgarii. Posiadamy bardzo szeroki asortyment nowych wózków oraz starannie wybrane wózki używane. Dobieramy sprzęt optymalnie dopasowany do potrzeb naszych Klientów – do ich wymagań związanych z wykonaniem określonych zadań transportowych oraz do wielkości budżetu. Oferujemy też tysiące części zamiennych i materiały eksploatacyjne.

Serwis, odbiory UDT, wynajem sprzętu i usługi rozładunkowe

Firma Niko Alex świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą środków transportu bliskiego. Oferujemy serwis wszystkich dostępnych na rynku wózków widłowych. Załatwiamy wszystkie formalności i przygotowujemy sprzęt do odbiorów UDT. Oferujemy wózki widłowe na wynajem i podejmujemy się wykonania rożnego typu usług rozładunkowych.

Doświadczenie i profesjonalizm potwierdzone certyfikatami

Zatrudniamy specjalistów posiadających zaświadczenia kwalifikacyjne UDT. Nasz zespół tworzą fachowcy z bogatym doświadczeniem w branży transportu bliższego. Potrafimy znaleźć satysfakcjonujące rozwiązania wszystkich problemów związanych z wózkami jezdniowymi – z ich wyborem, eksploatacją i naprawami. Zapraszamy do współpracy.

Certyfikaty

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.