Serwis, wynajem i odbiory UDT wózków widłowych

​Firma Niko Alex z Warszawy zajmuje się nie tylko sprzedażą wózków widłowych, ale także serwisowaniem, wynajmem, przeprowadzaniem odbiorów UDT i wykonywaniem rozładunków na zlecenie przy użyciu wózków widłowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych mechaników, konserwatorów i operatorów wózków jezdniowych. Możesz być pewny, że wszystkie oferowane usługi zostaną wykonane fachowo, bezpiecznie i zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Przeprowadzamy odbiory UDT: od zgłoszenia wózka (jest obowiązkowe) w UDT, przez przygotowanie dokumentacji, aż po oddelegowanie naszego konserwatora do udziału w badaniu (warunek konieczny przeprowadzenia odbioru). Jeżeli skorzystasz z naszej oferty, zajmiemy się też przeglądami okresowymi i dopilnujemy wszystkich innych formalności w UDT.

Przyjmujemy do naprawy i pod opiekę serwisową wszystkie typy, modele i marki wózków widłowych. Oferujemy kompleksowe przeglądy i renowacje wózków, przygotowanie do odbiorów UDT, remonty silników i skrzyń biegów, wymianę ogumienia oraz przeglądy i naprawy instalacji LPG (w tym dostosowanie silników benzynowych do spalania gazu) oraz systemów hydraulicznych. Na czas naprawy możemy udostępnić wózek zastępczy.

Jeżeli planujesz konkretne zadanie przeładunkowe w określonym czasie, wynajem wózków widłowych będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Możesz wynająć wózek optymalnie dopasowany do potrzeb, bo nie ograniczają cię fundusze, jak to ma miejsce przy zakupie, gdy o wyborze decyduje najczęściej posiadany budżet. Zapraszamy do kontaktu – już przez telefon możemy dokonać wstępnej kalkulacji kosztów i wybrać potrzebny sprzęt.

Podejmujemy się wszelkich prac rozładunkowych, które można wykonać przy użyciu wózków widłowych. Jeżeli okaże się, że trzeba zastosować inne maszyny rozładunkowe (np. dźwigi), też postaramy się pomóc w satysfakcjonującym rozwiązaniu problemu.

Zapraszamy do współpracy – nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.