Serwis wózków widłowych

Niko Alex od wielu lat specjalizuje się w serwisowaniu wózków widłowych i sprzedaży części zamiennych. Stosujemy indywidualne podejście do Klienta – kładziemy nacisk na elastyczne dopasowanie zakresu i warunków świadczenia usług do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Oferujemy szeroką gamę usług serwisowych:

  • pełna opieka serwisowa – najszerszy pakiet usług, które obejmują wszystkie działania techniczne związane z zapewnieniem bezpiecznej i zgodnej z przepisami eksploatacji wózka,
  • naprawy bieżące – naprawiamy wszystkie marki i modele wózków dostępnych na rynku, zapewniając maksymalne skrócenie czasu wykonania usługi i konkurencyjne ceny,
  • przeglądy konserwacyjne – przeglądy przeprowadza konserwator z odpowiednimi uprawnieniami (nadanymi przez UDT), z częstotliwością określoną przez producenta (a jeżeli w DTR-ce brakuje wytycznych, to raz na 30 dni w przypadku wózków z pełnym dozorem technicznym i raz na 60 dni w przypadku pojazdów o dozorze ograniczonym),
  • przygotowanie do odbiorów UDT – zapewniamy drobiazgowe przeglądy techniczne i naprawy ujawnionych usterek pod kątem przeprowadzenia odbiorów Urzędu Dozoru Technicznego.

Przeglądy konserwacyjne i przygotowania do odbiorów UDT obejmują ocenę poziomu zużycia opon, precyzyjną ocenę stanu i stopnia zużycia wideł oraz łańcuchów, sprawdzenie działania układu hamulcowego i układu kierowniczego, badanie szczelności układu hydraulicznego. Sprawdzamy też, czy nie ma usterek w oświetleniu wózka i nieprawidłowości w działaniu sygnalizacji dźwiękowej. Ostatnim etapem przeglądu jest sprawdzenie czy wózek posiada wszystkie wymagane prawem oznaczenia i czy są one dobrze widoczne (nieuszkodzone i czytelne).

Szybkie i profesjonalne usługi serwisowe

Niko Alex jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w obrocie częściami zamiennymi do wózków widłowych oraz świadczeniu usług serwisowych. Posiadamy doskonale wyposażone, nowoczesne warsztaty naprawcze oraz magazyn z tysiącami części do wózków widłowych różnych marek i typów. Naszym największym atutem jest doskonale wyszkolona, doświadczona kadra mechaników. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie i błyskawicznie reagować na zgłoszenia Klientów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.