Heavy truck - wózki widłowe o dużym udźwigu

Oferujemy ciężkie spalinowe wózki widłowe Hangcha z serii heavy truck o udźwigu z przedziału: 12 – 16 t, 14 – 18 t, 20 – 25 t oraz 28 – 32 t. Wózki Hangcha z tego segmentu posiadają doskonałej jakości silniki, wysokie standardy bezpieczeństwa (m.in. dopracowane układy hamulcowe), dużą moc i wygodę użytkowania. Ich ceny są bardzo konkurencyjne, szczególnie w kontekście bardzo dobrze dobranego i bogatego wyposażenia wersji podstawowych.

Wózki widłowe specjalnego przeznaczenia

Wózki widłowe Hangcha typu heavy truck znajdują się w czołówce wózków o największych znanych udźwigach. Przeznaczone są do najcięższych prac, przede wszystkim w trakcie rozładunku i załadunku towarów w portach (przeładunek kontenerów), ale także w dużych składach budowlanych, tartakach, hutach, kopalniach czy magazynach zakładów przemysłowych.
Użycie wózków o udźwigu od kilkunastu do ponad 30 ton pozwala na transport towarów o dużej masie w warunkach, w których zastosowanie innych urządzeń przenoszących (np. wyspecjalizowanych dźwigów czy suwnic) wiązałoby się z ogromnymi kosztami lub było wręcz technicznie niewykonalne.

Moc i komfort od Hangcha

Wózki widłowe Hangcha z segmentu heavy truck oferują znaczny „zapas” mocy. Dzięki temu umożliwiają bardzo wydajną i w pełni bezpieczną pracę. Pomimo swoich gabarytów i masy są łatwe w prowadzeniu, w czym dużą zasługę ma precyzyjny, hydrauliczny układ kierowniczy. W wyposażeniu podstawowym znalazło się też ogumienie odporne na oleje, zawór ograniczający prędkość opadania masztu, przesuw boczny i pozycjoner wideł, a także system OPS (wykrywanie obecności operatora), licznik motogodzin oraz oświetlenie zewnętrzne.

Potężne maszyny wyróżniają się też warunkami pracy operatorów. Wózki Hangcha klasy heavy truck mają zamknięte kabiny, wyposażone w klimatyzację, wyłożone tłumiącą hałas i wibracje gumą. Dzięki zawieszeniu kabiny na gumowych amortyzatorach i zastosowaniu miękkich, elastycznie posadowionych foteli znacząco wzrósł komfort pracy operatorów. Heavy truck oferuje miejsce pracy dobrze izolowane od warunków zewnętrznych, bezpieczne i odznaczające się świetną widocznością (duża powierzchnia szyb). W ramach doposażenia można zainstalować m.in. czujniki lub kamerę cofania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.