Wózki widłowe

Oferujemy wózki widłowe Hangcha. Prowadzimy sprzedaż sprzętu HC forklift. W naszym sklepie znajdziesz w praktyce wszystkie popularne typy wózków widłowych. Sprzedajemy maszyny nowe, ale proponujemy też naszym Klientom sprawdzone, sprawne technicznie wózki używane.

Hangcha: wózki widłowe do wszystkich zadań

Wózki widłowe Hangcha to niezwykle bogata paleta modeli, rodzajów napędów (silniki Diesla, benzynowe, LPG i napędy elektryczne) i zastosowań (od przeładowywania kilkusetkilogramowych palet w niewielkich magazynach po załadunek kilkudziesięciotonowych ładunków w portach). Wśród sprzętu Hangcha znajdziemy wózki czołowe o bardzo różnym udźwigu, wózki widłowe boczne oraz największe wózki widłowe heavy truck.

Chińskie wózki widłowe: wysoka jakość za rozsądną cenę

Jeszcze niedawno określenie „chiński wózek widłowy” było synonimem niskiej jakości. Obecnie wózki widłowe Hangcha zdobywają coraz większe udziały na rynku – chiński gigant zaliczany jest do grona najwyżej cenionych producentów wózków widłowych na świecie.

Hangcha oferuje wózki widłowe, które napędzane są silnikami znanych marek (m.in. Nissan, Isuzu, Cummins, GM) oraz produkowane na japońskich licencjach. Podobnie wygląda sytuacja z wieloma podzespołami (np. przekładniami hydrokinetycznymi), które są często produktami renomowanych marek. Warte podkreślenia jest również to, że chiński koncern dokłada do wersji podstawowych atrakcyjne wyposażenie (np. zintegrowany przesuw boczny) i udziela długich gwarancji.

Użytkownicy cenią też wózki widłowe Hanghcha za niskie koszty eksploatacji. Wynikają one nie tylko z coraz oszczędniejszych i wydajniejszych napędów, ale też z faktu, że chińskie wózki nie są przeładowane „gadżetami”, w tym m.in. nadmiarem elektroniki. Dzięki temu koszty napraw i wymiany podzespołów utrzymują się na stosunkowo niskim poziomie – bardzo atrakcyjnym w porównaniu do wózków innych producentów.

Obecnie wózek widłowy Hangcha staje się synonimem wysokiej jakości za rozsądną cenę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.