Wózki magazynowe

Oferujemy bogaty asortyment wózków widłowych Hangcha o napędzie elektrycznym, przeznaczonych przede wszystkim do prac wewnątrz magazynów. Znajdziemy wśród nich zarówno lekkie paleciaki ręczne, wózki prowadzone, wózki podnoszące, wydajne wózki do kompletowania zamówień i precyzyjnie sterowane wózki wysokiego składu. W naszej ofercie znalazły się też wózki akumulatorowe platformowe i ciągniki przemysłowe o różnym uciągu. Ciekawą propozycją jest też elektryczny wózek platformowy BD 1,0 – 3,0 t, który znajduje szerokie zastosowanie w transporcie bliskim, związanym z procesami produkcji przemysłowej, jest wykorzystywany w sortowniach paczek kurierskich, transporcie kolejowym i oczywiście w obsłudze lotnisk.

Na szczególną uwagę zasługuje bogata kolekcja wózków podnośnikowych serii A: mini, basic i hi range. W tej kategorii występują zarówno wózki prowadzone (z operatorem chodzącym), jak też wyposażone w podest dla operatora. Oferowany przez tę klasę wózków udźwig nominalny mieści się w przedziale 800 – 2000 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia sięga 5 m.

Hangcha produkuje też cenione za trwałość, wydajność i ekonomię użytkowania wózki widłowe do obsługi bardzo wymagającego zadania, jakim jest kompletacja zamówień.

Do zamkniętych przestrzeni najlepsze są wózki z napędem elektrycznym

Wszystkie wymienione wyżej wózki widłowe i paletowe posiadają napęd elektryczny. Nie jest to przypadek, lecz konieczność wynikająca ze stosowania ich w zamkniętych przestrzeniach magazynowych. Co prawda nowoczesne silniki spalinowe o niskiej emisji toksycznych związków umożliwiają zastosowania w dużych obiektach zadaszonych (przy zapewnieniu odpowiedniej wentylacji), jednak to wózki elektryczne królują niepodzielnie wewnątrz magazynów, a szczególnie w procesach kompletowania zamówień. Są ciche, nie wydzielają spalin, nie nagrzewają się silnie w czasie pracy. Jednocześnie dzięki udoskonalaniu zasilania są w stanie pracować wydajnie przez wiele godzin bez wymiany akumulatorów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.