Wózek średniego poziomu

Wszystkie wózki wyposażone są w najnowszy kontroler zarządzający funkcjami jazdy i podnoszenia, który daje możliwość zaprogramowania prędkości jazdy oraz siły hamowania. Czytelny panel LCD wyświetlający informacje o liczbie przepracowanych motogodzin, stanie naładowania baterii, prędkości wózka oraz kierunku koła napędowego. Zastosowany do napędu bezszczotkowy silnik prądu zmiennego zapewnia wysokie osiągi przy niskich kosztach eksploatacji.

Wózek średniego poziomu

Sterowanie

Ergonomiczny i łatwy w obsłudze panel sterowania zapewnia intuicyjne zarządzanie wszystkimi funkcjami wózka. Przestronny przedział operatora wyposażony w duży schowek na przybory oraz składane barierki z alarmem dźwiękowym uruchamiającym się po ich podniesieniu gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo pracy.

Maszt

Maszt wykonany z profili dwuetapowych zapewnia wysoką stabilność, a dzięki zainstalowaniu siłowników podnoszenia po bokach uzyskano większą powierzchnię platformy.

Hamulec rekuperacyjny

Hamulec rekuperacyjny uaktywnia się w momencie gdy operator zdejmie dłoń z przycisku sterującego jazdą, lub podczas redukowania prędkości. Elektromagnetyczny hamulec postojowy włącza się zaraz po zatrzymaniu się wózka.

Podwozie

Trójkołowa konstrukcja podwozia wraz z dwoma samonastawnymi kółkami dodatkowymi gwarantuje wysoką stabilność, a dzięki kołu napędowemu obracającemu się w zakresie 180 wózek charakteryzuje się dużą zwrotnością.

Wyposażenie standardowe

  • Elektryczny układ sterujący.
  • Tylna platforma transportowa.
  • Przednie i tylne światło ostrzegawcze.
  • Rolki w komorze baterii.

Opcje dodatkowe

Bezobsługowa bateria
AGM o pojemności 224 Ah

Zastosowanie

  • Magazyny.
  • Przemysł.
  • Centra Dystrybucji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.