Wózek średniego poziomu

Wszystkie wózki wyposażone są w najnowszy kontroler zarządzający funkcjami jazdy i podnoszenia, który daje możliwość zaprogramowania prędkości jazdy oraz siły hamowania. Czytelny panel LCD wyświetlający informacje o liczbie przepracowanych motogodzin, stanie naładowania baterii, prędkości wózka oraz kierunku koła napędowego. Zastosowany do napędu bezszczotkowy silnik prądu zmiennego zapewnia wysokie osiągi przy niskich kosztach eksploatacji.

Sterowanie

Ergonomiczny i łatwy w obsłudze panel sterowania zapewnia intuicyjne zarządzanie wszystkimi funkcjami wózka. Przestronny przedział operatora wyposażony w duży schowek na przybory oraz składane barierki z alarmem dźwiękowym uruchamiającym się po ich podniesieniu gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo pracy.

Maszt

Maszt wykonany z profili dwuetapowych zapewnia wysoką stabilność, a dzięki zainstalowaniu siłowników podnoszenia po bokach uzyskano większą powierzchnię platformy.

Hamulec rekuperacyjny

Hamulec rekuperacyjny uaktywnia się w momencie gdy operator zdejmie dłoń z przycisku sterującego jazdą, lub podczas redukowania prędkości. Elektromagnetyczny hamulec postojowy włącza się zaraz po zatrzymaniu się wózka.

Podwozie

Trójkołowa konstrukcja podwozia wraz z dwoma samonastawnymi kółkami dodatkowymi gwarantuje wysoką stabilność, a dzięki kołu napędowemu obracającemu się w zakresie 180 wózek charakteryzuje się dużą zwrotnością.

Wyposażenie standardowe

  • Elektryczny układ sterujący.
  • Tylna platforma transportowa.
  • Przednie i tylne światło ostrzegawcze.
  • Rolki w komorze baterii.

Opcje dodatkowe

Bezobsługowa bateria
AGM o pojemności 224 Ah

Zastosowanie

  • Magazyny.
  • Przemysł.
  • Centra Dystrybucji.
WordPress Table

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.