Wózki paletowe – dlaczego warto?

Wózki paletowe to popularne urządzenia transportu bliskiego, wykorzystywane najczęściej w magazynach, do pracy ze standaryzowanymi paletami. Jedna z najważniejszych zalet to pomoc w rozładunku i załadunku towarów przy jednoczesnej maksymalizacji zasobów pracowniczych. Dzięki nowoczesnym wózkom paletowym elektrycznym można zwiększyć wydajność pracy w sklepie, magazynie, czy hurtowni. Dlaczego jeszcze warto zainteresować się sprzedażą paleciaków?

Dlaczego warto postawić na dobry wózek paletowy?

Dzisiaj sprzedaż paleciaków cieszy się dużą popularnością. Podobnie zresztą, jak wynajem tego typu sprzętu. Mowa bowiem o niezwykle przydatnych maszynach, o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Niemniej aby rzeczywiście wykorzystać potencjał wózka paletowego, trzeba nabyć sprzęt wysokiej jakości. Dlaczego warto zdecydować się na dobry paleciak?

  • pracownik nie musi używać dużej siły fizycznej do obsługi urządzenia,

  • duża zwrotność i przydatność również w większych halach,

  • wózki paletowe występują w zautomatyzowanych wersjach elektrycznych, niezwykle prostych w serwisowaniu,

  • prosta obsługa,

  • możliwość dopasowania paleciaka pod potrzeby konkretnej branży,

  • duża zwrotność, przekładająca się na bezpieczeństwo rozładunku i załadunku oraz poruszania się po różnych strefach nieruchomości firmowej.

Na jaki model paleciaka warto postawić?

Proste w konserwacji paleciaki nie emitują spalin i sprawdzają się w pilnych procesach przeładunkowych. Dobrze wypadają w halach z pomostami magazynowymi ze względu na możliwość szybkiego przemieszczenia. Paleciaki spotyka się w wersjach z masztem przednim lub bocznym, prowadzone bezpośrednio, zapewniające doskonałą widoczność. Oferujemy między innymi paleciaki z wygodnym podestem, czyli specjalnie wydzielonym miejscem dla operatora. W zależności od modelu możecie Państwo uzyskać bardzo wysoką mobilność. Wózki paletowe z napędem cieszą się największym uznaniem użytkowników ze względu na prostą budowę, cichą pracę, stosunkowo niewielkie rozmiary przekładające się na zwrotność. Dzięki zwrotności paleciaków możecie Państwo oszczędzić na wyznaczaniu kanałów komunikacyjnych.

Sprzedaż paleciaków i wiele więcej

Prowadzimy sprzedaż paleciaków w Warszawie. Udostępniamy klientom biznesowym modele nowe i używane – wszystkie z gwarancją. Przyjmujemy zgłoszenia serwisowe i dysponujemy niezbędnymi częściami zamiennymi, ogumieniem oraz dodatkowymi akcesoriami. Świadczymy przy okazji usługi rozładunkowe i proponujemy wynajem długoterminowy urządzeń transportu bliskiego. Możecie Państwu przetestować wybrane modele i podjąć później decyzję o inwestycji. W naszym katalogu wyróżniają się ręczne wózki paletowe, także z napędem elektrycznym i modele podnośnikowe dające dużą elastyczność na magazynie. Sprzedaż paleciaków łączymy z bezpłatnym doradztwem technicznym. Chętnie pomożemy Państwu dopasować technologię pod potrzeby robocze.

Sprzedaż paleciaków to główny obszar naszego działania. Jednak klientom biznesowym pomagamy też między innymi przy odbiorach UDT i udostępniamy doświadczonych operatorów paleciaków, czy wózków widłowych pod bardziej skomplikowany przeładunek. Realizujemy wiele zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej. Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu i współpracy. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy przekonani, że bez względu na Państwa potrzeby, znajdziemy rozwiązanie spełniające oczekiwania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.