Paleciaki, wózki platformowe i ciągniki przemysłowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojazdów marki Hangcha, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach. Zgromadziliśmy tu sprzęt, który przyda się w każdym magazynie, sklepie czy zakładzie produkcyjnym (ręczne wózki paletowe i ręczne wózki podnośnikowe), ale też mniej powszechnie wykorzystywane platformowe wózki akumulatorowe i ciągniki przemysłowe.

Ręczny paleciak jest nie do zastąpienia

Ręczne wózki paletowe wydają się kompletnie niewrażliwe na rozwój technologii. W niektórych obszarach zastosowania (np. tam, gdzie jest niskie natężenie pracy lub ma miejsce sporadyczne wykorzystanie) trudno sobie wyobrazić, że coś będzie w stanie je zastąpić.

Elektryczne wózki paletowe wymagają kontroli akumulatorów i układu napędowego. Posiadający podobne możliwości ręczny paleciak nawet po wielu miesiącach stania w zapomnieniu zawsze jest gotowy do użycia i nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów. Jest w dużym stopniu odporny na uszkodzenia mechaniczne, a konserwacja sprowadza się do smarowania.

Jeżeli potrzebujemy nie tylko przemieszczania w poziomie, ale też podnoszenia ładunków, możemy zaopatrzyć się w wózek ręczny podnośnikowy, np. z modeli Hangcha z serii SDA, które mają możliwość podnoszenia nawet do wysokości 3 metrów.

Ciągniki przemysłowe i elektryczne wózki platformowe

Wózki platformowe elektryczne i ciągniki przemysłowe znajdują najwięcej zastosowań w transporcie bliskim na terenie zakładów przemysłowych, w spedycji, na kolei, a także przy obsłudze ruchu lotniczego. Napęd elektryczny umożliwia bezpieczne poruszanie się w strefach produkcji, w miejscach wykluczających użycie sprzętu spalinowego ze względu na emisję spalin i zagrożenie pożarowe lub wymagających utrzymania rygorystycznych norm poziomu hałasu. Oba typy pojazdów są stosunkowo niskie, co zapewnia łatwe poruszanie również w niskich pomieszczeniach, korytarzach oraz przekraczanie różnego rodzaju drzwi i bram.

Dodatkowym atutem ciągników przemysłowych jest możliwość używania ich do przeciągania towarów (wózków, maszyn, samolotów) o znacznej masie lub tworzenie kołowych składów, tworzonych np. z kilku połączonych wózków czy platform na kołach. Spośród oferowanych przez nas pojazdów największy uciąg posiada ciągnik elektryczny 20-25 t.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.