Mini range – elektryczne wózki paletowe 1,0 - 1,2 t

Kategoria mini range, czyli elektryczne wózki paletowe o udźwigu 1,0 – 1,2 t to doskonałe rozwiązanie potrzeb transportu w niewielkich magazynach i halach sklepów wielkopowierzchniowych. W tej kategorii oferujemy podnośnikowe i unoszące wózki paletowe ręcznie prowadzone oraz wózki paletowe unoszące z podestem dla operatora (typ rider).

Wygodne paleciaki z napędem elektrycznym

Sprzęt oferowany w kategorii mini range to wózki niewielkich rozmiarów, które są doskonalszą wersją ręcznych paleciaków – zarówno unoszących, jak też w wersji z masztem. Zapewniają wygodę i łatwość manewrowania w ciasnych przestrzeniach między regałami i szybkie przemieszczanie towaru na niewielkie odległości. Stanowią niezbędne wyposażenie praktycznie każdego magazynu, przydają się też w spedycji, w warsztatach i halach produkcyjnych – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wygodny, prosty w obsłudze sprzęt do przemieszczania niewielkich ładunków.

Jakie zalety mają elektryczne wózki paletowe z jednym masztem?

Bardzo ciekawym produktem w klasie mini range jest wózek paletowy serii A z masztem jednokolumnowym i udźwigu 1000 – 1200 kg.

Jednomasztowe konstrukcje zapewniają doskonałą widoczność, ułatwiają manewrowanie w ciasnych korytarzach i dużą stabilność (czteropunktowe podparcie). Zapewniają łatwy dostęp do uniesionej palety (skrzyni ładunkowej, kosza stalowego) ze wszystkich stron, co bardzo ułatwia zbieranie towarów z półek i ich układanie.

Prosta konstrukcja zmniejsza ryzyko awarii, a za bezpieczeństwo pracy odpowiadają m.in. sprawdzony układ hamulcowy (potrójny), mechanizm łagodnego opadania wideł i system zapobiegający niekontrolowanemu staczaniu się z pochyłości. Wyłącznik bezpieczeństwa jest umieszczony w kierownicy, co umożliwia operatorowi natychmiastowe wyłączenie wózka.

Zwinny i mocny Mini Walkie

Mini Walkie to wózki paletowe Hangcha serii A napędzane akumulatorami Li-Ion. Sprzęt oferowany jest w wersji z trzema udźwigami nominalnymi: 1200, 1500 i 2000 kg. Eksperymenty z nowym systemem zasilania to doskonały dowód, że chiński potentat nie pozostaje w tyle, rozwijając najnowsze trendy na rynku. Zastąpienie powszechnie stosowanych akumulatorów kwasowych bateriami litowo-jonowymi jest bardzo kuszące: nowa technologia pozwala znacznie zmniejszyć gabaryty i wagę akumulatorów, skrócić czas ładowania i zmniejszyć pobór prądu. Niezwykle ważny jest też fakt, że akumulatory Li-Ion są faktycznie bezobsługowe i bezpieczne dla środowiska – ich eksploatacja jest analogiczna do użytkowania akumulatora np. we wkrętarce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.