Seria A

Elektryczne wózki widłowe Hangcha serii A to technologiczna perełka, zdecydowanie najbardziej zaawansowany technicznie, najnowocześniejszy produkt w ofercie chińskiego koncernu. Flagowy produkt został opracowany od podstaw, przy czym nacisk położono na funkcjonalność, poprawienie parametrów i nowoczesny design.

Przyciąga wzrok i wzbudza zaufanie

Seria A to wózki czołowe o udźwigu 1.0 – 3.5 t lub 4.0 – 4.99 t posiadające wydajne silniki trakcyjne prądu zmiennego oraz bogate wyposażenie standardowe. Kupując podstawową wersję możemy spodziewać się m.in. regulowanej kolumny kierownicy, elektronicznego hamulca postojowego, hydraulicznego układu kierowniczego, systemu łagodnego opuszczania wideł i systemu OPS (wykrywanie obecności operatora).

Wszystkie wózki serii A posiadają elektroniczne sterowanie funkcjami jazdy, podnoszenia i kierowania stworzone w oparciu o zaawansowaną technologię MOSFET (ang. Metal-Oxide Semiconductor Field-Effect Transistor). W efekcie poprawiła się znacząco precyzja i łatwość sterowania pracą wózka.

Za bardzo udane należy też uznać prace nad designem pojazdu: konstrukcja prezentuje się bardzo profesjonalnie, wzbudza zaufanie Klientów. Wózek wygląda nie tylko bardzo solidnie ale jest także atrakcyjny wizualnie.

Wózek widłowy przeciwwybuchowy

Seria A to również warty uwagi wózek widłowy 1.0 – 3.5 t w wersji przeciwwybuchowej. Jest on dedykowany do wykorzystania w warunkach, w których istnieje ryzyko wybuchu gazu lub unoszących się w powietrzu pyłów (częste zjawisko w wielu zakładach produkcyjnych). Zabezpieczenie przeciwwybuchowe opiera się na takim zaprojektowaniu wózka i użyciu takich materiałów, aby zminimalizować, a w praktyce wykluczyć ryzyko powstania zjawiska iskrzenia na stykach, gromadzenia się elektryczności statycznej lub powstawania iskier w efekcie tarcia i zderzania się elementów metalowych ze sobą lub z podłożem. Wózki przeciwwybuchowe Hanghcha mają podwyższone standardy zabezpieczenia połączeń elektrycznych, są wykonane z materiałów antystatycznych, a elementy metalowe (szczególnie maszt i widły) są tak połączone, aby zapobiec przypadkowemu powstaniu iskrzenia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.